Dolly

Vhodná pro

Doplňkové údaje

Kde se nachází

Podrobný popis

Dolly – zářivé sluníčko  

Dolly je originální, krásná, milá, kontaktní, mazlivá, hravá, hodná a snaživá psí holčička. Je to veselá kamarádka, která rozdává pusinky a nezkazí žádnou legraci.

Ráda se mazlí a dovádí s hračkami, má ráda společnost jiných pejsků a člověka. Pěkně se učí hygieně a bez problémů jezdí autem, bude ráda jezdit na výlety. Přes všechny klady, které lze o téhle psí panence říct, jí chybí to hlavní – trvalý a klidný domov… Nebojte se otevřít své srdce a nechte prozářit a rozveselit svůj domov originalní veselý a nebojacný mix Dolly. 

Dolly má cca 3 měsíce a 7,5 kg. V dospělosti odhadujeme velikost mezi 20 a 25 kg.

Dolly je odčervená, čipovaná a očkovaná, ošetřená tabletou Bravecto. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.500 Kč.

V případě zájmu o adopci Dollynky nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě a o podmínkách, které pejskovi nabízíte do e-mailu katerina@utulekbouda.cz.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

Náš útulek není dotován městem ani státem, veškeré výdaje spojené s péčí o potřebné pejsky – veterina, krmivo, úklidové prostředky, pohonné hmoty a mnohé další – jsou hrazeny z darů a trvalých příkazů našich podporovatelů. Nejvíce nám pomůžou trvalé příkazy, naše výdaje za krmivo, veterinární péči a další financování provozu útulku, jsou měsíčně opravdu vysoké. Číslo účtu pro provozní náklady útulku je 2001998166 / 2010. Moc děkujeme! 

kontakt

Adresa:
Na Václavu 449
Rychvald
73532

Email:
katerina@utulekbouda.cz

otevírací doba

pondělí: dle domluvy
úterý:   dle domluvy
středa: dle domluvy
čtvrtek: dle domluvy
pátek:   dle domluvy
sobota: dle domluvy
neděle: dle domluvy

najdete nás na