Donna

Vhodná pro

Doplňkové údaje

Kde se nachází

Podrobný popis

Donna – hravá princezna

Donna je aktivní štěňátko, miluje všechny lidi, pejsky i kočky. Všechno ji zajímá, u všeho chce být a nesmírně touží po tom, k někomu patřit. 

Donna má na levém oku vývojovou vadu – dermoid. Jedná se o velmi nízké stadium, Donna vidí a tato vada se ničím neprojevuje, kromě lehce zakeného oka.

Donna má cca 3 měsíce a 9,5 kg. V dospělosti odhadujeme velikost mezi 20 a 25 kg. 

Donna je odčervená, čipovaná a očkovaná, ošetřená tabletou Bravecto. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.500 Kč. V případě zájmu o adopci Donničky nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě a o podmínkách, které pejskovi nabízíte do e-mailu katerina@utulekbouda.cz.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

Náš útulek není dotován městem ani státem, veškeré výdaje spojené s péčí o potřebné pejsky – veterina, krmivo, úklidové prostředky, pohonné hmoty a mnohé další – jsou hrazeny z darů a trvalých příkazů našich podporovatelů. Nejvíce nám pomůžou trvalé příkazy, naše výdaje za krmivo, veterinární péči a další financování provozu útulku, jsou měsíčně opravdu vysoké. Číslo účtu pro provozní náklady útulku je 2001998166 / 2010. Moc děkujeme! 

kontakt

Adresa:
Na Václavu 449
Rychvald
73532

Email:
katerina@utulekbouda.cz

otevírací doba

pondělí: dle domluvy
úterý:   dle domluvy
středa: dle domluvy
čtvrtek: dle domluvy
pátek:   dle domluvy
sobota: dle domluvy
neděle: dle domluvy

najdete nás na