Kaya

Vhodná pro

Doplňkové údaje

Kde se nachází

Podrobný popis

Kaya – zvědavé sluníčko ♥

Kaya je sestřička svých 9 sourozenců. Společně byli odloženi neznámým člověkem jako dvoudenní miminka. Naštěstí se je všechny povedlo zachránit a vypiplat lahvičkou s mlékem, lidskou láskou a teplem.

Kaya je šesti týdenní roztomilé psí miminko. Zvědavé, hravé, umazlené a čekající na svůj milující domov. Bude potřebovat spoustu péče a lásky. Není vhodná k trvalému pobytu venku, hledá takovou rodinu, se kterou bude moct trávit čas, která ji bude brát s sebou na výlety a zahrne ji do svého života.

Neznáme její rodiče, ale lze odhadovat, že se bude jednat o mix stafordšírského teriéra. S touto možnou skutečností musí jeho noví majitelé přijmout rizika, která je mohou/nemusí v dospělosti s tímto typem psa čekat. Může být např. konfliktní s jinými psy nebo nebudou moct vycestovat do některých evropských zemí (např. Chorvatska). Prosím tedy zájemce, aby pečlivě zvážili, zda jsou na konkrétně tohoto pejska v rodině připraveni.

Kaya je odčervená a zatím jednou očkovaná. V dospělosti odhadujeme velikost mezi 20 a 30 kily. Do nové rodiny půjde na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.900 Kč.

Pokud máte vážný zájem ucházet se o adopci Kayinky, napište nám na e-mail katerina@utulekbouda.cz anebo vyplňte náš dotazník https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X.

kontakt

Adresa:
Na Václavu 449
Rychvald
73532

Email:
katerina@utulekbouda.cz

otevírací doba

pondělí: dle domluvy
úterý:   dle domluvy
středa: dle domluvy
čtvrtek: dle domluvy
pátek:   dle domluvy
sobota: dle domluvy
neděle: dle domluvy

najdete nás na