Lola

Vhodná pro

Doplňkové údaje

Kde se nachází

Podrobný popis

Lola – Něžná divoženka ❤

Lola je skvělá a milá psí slečna, které miluje objímání a pusinky. Je to cca 10 měsíční fenka, která hledá zodpovědné a aktivní majitele, kteří ji budou milovat a dávat ji spoustu lásky, kterou Lola neváhá vracet zpět. Budete pro ni VY ti praví? 

Lola má cca 10 měsíců a 12 kg. Je odčervená, čipovaná a očkovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.900 Kč. V případě zájmu o adopci Loly nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě a o podmínkách, které pejskovi nabízíte do e-mailu katerina@utulekbouda.cz.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

Náš útulek není dotován městem ani státem, veškeré výdaje spojené s péčí o potřebné pejsky – veterina, krmivo, úklidové prostředky, pohonné hmoty a mnohé další – jsou hrazeny z darů a trvalých příkazů našich podporovatelů. Nejvíce nám pomůžou trvalé příkazy, naše výdaje za krmivo, veterinární péči a další financování provozu útulku, jsou měsíčně opravdu vysoké. Číslo účtu pro provozní náklady útulku je 2001998166 / 2010. Moc děkujeme! 

kontakt

Adresa:
Na Václavu 449
Rychvald
73532

Email:
katerina@utulekbouda.cz

otevírací doba

pondělí: dle domluvy
úterý:   dle domluvy
středa: dle domluvy
čtvrtek: dle domluvy
pátek:   dle domluvy
sobota: dle domluvy
neděle: dle domluvy

najdete nás na