Oliver

Vhodný pro

Doplňkové údaje

Kde se nachází

Podrobný popis

Oliver – Nejvěrnější společník ❤

Oliver je skvělý společník pro život. Má rád jiné pejsky, lidi i děti. Moc rád si hraje s míčky a rád vyhledává společnost člověka. Bude to váš nejlepší přítel do pohody i nepohody. 🙂 Nenechte ho dlouho čekat! ❤

Oliver má cca 4 měsíce a necelých 16 kg. V dospělosti bude většího středního vzrůstu kolem 30 kg. Je odčervený, čipovaný a očkovaný, ošetřený tabletou Nexgard. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 3.900 Kč. V případě zájmu o adopci Oliverka nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C8A7V5H9U9R4G4E8X, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě a o podmínkách, které pejskovi nabízíte do e-mailu katerina@utulekbouda.cz.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.

Náš útulek není dotován městem ani státem, veškeré výdaje spojené s péčí o potřebné pejsky – veterina, krmivo, úklidové prostředky, pohonné hmoty a mnohé další – jsou hrazeny z darů a trvalých příkazů našich podporovatelů. Nejvíce nám pomůžou trvalé příkazy, naše výdaje za krmivo, veterinární péči a další financování provozu útulku, jsou měsíčně opravdu vysoké. Číslo účtu pro provozní náklady útulku je 2001998166 / 2010. Moc děkujeme! 

kontakt

Adresa:
Na Václavu 449
Rychvald
73532

Email:
katerina@utulekbouda.cz

otevírací doba

pondělí: dle domluvy
úterý:   dle domluvy
středa: dle domluvy
čtvrtek: dle domluvy
pátek:   dle domluvy
sobota: dle domluvy
neděle: dle domluvy

najdete nás na